Автобусне сполучення із Бердянськом

Автобусне сполучення з Бердянськом

Прямим автобусним рейсом в Бердянськ можна приїхати з багатьох міст Запорізького та Донецького напрямків - з Запорожжя, Маріполя, Дніпропетровська, Мелітополя. 

з 1 червня — 31 серпня 2019р.

Розклад руху автобусів з Бердянського АВ

Запорізький напрямок обласного значення

Запоріжжя:

  • 5:20, 5:25, 5:44, 5:45, 6:30, 6:55, 7:00, 7:20, 7:30, 7:40, 8:00, 8:15, 8:20, 9:00, 9:10, 9:20, 9:50, 10:10, 11:00, 11:20, 11:40, 12:10, 12:15, 12:20, 12:30, 12:50, 13:10, 13:25, 13:45, 14:00, 14:30, 14:50, 14:55, 15:10, 15:30, 15:55, 16:00, 16:20, 16:30, 17:00, 17:40, 18:30, 19:00

Мелітополь: 8:10, 9:50, 13:20, 16:20

Бахмут – Мелітополь: 13:50

Преслав: 6:00, 8:00, 10:20, 12:40, 14:50, 17:10

Набережне: 9:35, 16:00

Гуляйполе: 9:35, 11:00, 16:30,, 18:35

Райновка (крім нд.): 10:15, 15:35

Інзовка (пн,пт.,сб,нд): 10:30, 16:40

Червоне Поле: 10:30, 17:10

Кримка: 10:30, 16:30

Смирнове: 11:25, 17:05

Радолівка: 11:30, 16:30

Д.Петрівка: 12:10

Веселе: 12:20

Андріївка: 9:30, 12:35

Енергодар: 16:40

Кам’янка Дніпровська: 12:00

Приміське направлення із Бердянська

сел.Шевченко: 5:25, 7:30, 12:05, 16:00

сел.Н.Петрівка: 5:30, 6:30, 6:55, 7:30, 16:45, 17:15, 18:15

сел.Осипенко: 5:10, 6:00, 7:00, 7:50, 8:30,. 9:00, 10:40, 11:10. 12:00, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:00, 16:55, 17:40, 19:40

сел.Андріївка: 6:20, 10:50, 13:00, 15:00, 18:30 

сел.Андровка: 7:45, 9:40, 11:35, 13:45, 15:15, 18:10

сел.Новотроїцьке: 9:20, 12:00, 14:30

сел.Дмитрівка: 9:30

сел.Берестове: 12:20, 17:10

Донецький напрямок обласного значення

Маріуполь: 6:45, 8:35, 10:20

ч/з Маріуполь

Бердянськ – Сєвєродонецьк: 7:25, 9:25, 10:50

Бердянськ – Слав’яногірськ: 11:00

Мелітополь – Бахмут: 9:15

Бердянськ – Бахмут: 15:15

Бердянськ – Святогірськ: 5:30, 11:25

Бердянськ – Новотроїцьке: 12:00, 13:30

Бердянськ – Краматорськ: 13:50

Бердянськ – Добропілля: 14:40

Бердянськ — Гірник: 15:45

Міжобласний напрямок

Бердянськ – Дніпро: 4:50, 5:15, 5:30, 5:50, 10:30,14:35

Одеса – Маріуполь: 7:00

Бердянськ – Кропивницький (ч/з день): 8:20

Бердянськ – Харків: 8:40

Маріуполь – Миколаїв: 11:20

Бердянськ — Павлоград (пт,нд): 15:00

Бердянськ – Кам’янське: 15:20

Бердянськ — Київ: 16:00, 17:00

Миколаїв – Маріуполь: 19:55

Бердянськ — Харків: 20:00

Маріуполь — Одеса: 21:10

Міжнародний напрямок

Маріуполь — Щецін (Польша) (ч/з день): 3:30

Маріуполь — Гдиня (Польша) (ч/з день): 3:30

Карахасань (Молдова) — Покровськ (ч/з день): 3:50

Карахасань (Молдова) — Курахове (ч/з день): 3:50

Кишинів (Молдова) — Маріуполь: 4:00

Бердянськ — Краснодар (Росія) (пн,ср,чт,нд): 6:00

Маріуполь — Москва (Росія) (пн,ср,сб): 7:00

Бердянськ — Єдинці (Молдова) (ср,пт,нд): 17:00

Маріуполь — Мінськ (Білорусь) (нд): 17:05

Маріуполь — Кишинів (Молдова): 17:15

Маріуполь — Каушани (Молдова): 18:40

 

Довідкова автостанції: +38 (06153) 3 64 23.