Новина

Відбувся чемпіонат зі швидкісного повзання, ходьби і бігу для малечі «Ползком» 2017

2 квітня у Бердянську у Дитячій юнацькій спортивній школі ім. Є.Назарова відбувся другий щорічний чемпіонат зі швидкісного повзання, ходьби і бігу для малечі «Ползком» 2017. На заході було вручено 12 кубків у 6 номінаціях. Номінація „Ползком”: у першому турі перемогу отримали:

1 місце – Ігнатьєва Варвара;

2 місце – Ніколаєнко Микита;

3 місце – Кирилюк Давид.

У другому турі були діти віком від 10 до 12 місяців, серед них переможцями стали:

1 місце – Візінков Кирило;

2 місце – Олекса Кароліна;

3 місце – Бондарєв Данило.

У першому та другому турі брали участь по 24 малюки. Вони долали дистанцію у 6 метрів.

У номінації „Ходунки” брали участь діти від 1 до 1,5 роки, які долали дистанцію у 10 метрів. Переможцями стали:

1 місце – Яковлєв Ренат;

2 місце – Коляда Тимофій;

3 місце – Гречка Альяна.

Номінація „Бігунки” - діти від 1,5 до 2 років долали дистанцію у 10 метрів. Переможці:

1 місце – Квасницькая Діана;

2 місце – Губарь Ілля;

3 місце – Буркович Поліна.

Не залишили без уваги й батьків учасників. Вони змагалися за номінації „Найшвидший тато” та „Найшвидша мама”:

1 місце – Жовнір Сергій;

2 місце – Скрипкар Олег;

3 місце – Кирилюк Денис.

1 місце – Губарь Ольга;

2 місце – Бархович Аліна;

3 місце – Міщенко Валерія.

Додамо, що у 2016 році у цьому сімейному святі взяли участь 30 малюків віком до 2х років, а у цьому році вже їх було вже більше 100.

Організаторами чемпіонату виступили студія яскравих свят «Корпорація Позитиву» та генеральний спонсор - навчальний центр “АВС”. З міського бюджету були виділені кошти (8 000 грн) в межах програми відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому на допомогу в організації заходу, а саме придбання подарунків для переможців, кубків, медалей, дипломів та плакатів.